AUTOR

Co to jest blog?


Blog to inaczej dziennik sieciowy. Dziś definicja tego słowa jest bardzo szeroka i jest wiele stron, które podlegają pod to określenie. Są dziesiątki rodzajów i typów.


Mój blog jest typem bloga osobistego, czyli internetowym pamiętnikiem. 


Wie ben ik? hier

Kim jestem i o czym piszę?


Wiodącym tematem tego pamiętnika jest życie naszej polskiej rodziny w Belgii. Moja historia w tym blogu rozpoczyna się w momencie, gdy mając za sobą 35 wiosen i jedno nieudane małżeństwo przyjeżdżam z moim aktualnym M_jak_Mężem i Trójcą Nieświętą (w składzie: Najstarsza, Młoda i Młody) do Belgii.

Pamiętnik ma to do siebie, że pisze się w nim wszystko, na co się ma ochotę. W moim opowiadam najczęściej o naszym prywatnym życiu na obczyźnie, wspominam nasze przygody, opowiadam o Belgii i o jej mieszkańcach, pokazuję zdjęcia z naszych wycieczek, ale dzielę się też swoimi obserwacjami, wspomnieniami i przemyśleniami na tematy wszelakie.

Moje poglądy cały czas ewoluują, zmieniają się pod wpływem nowych doświadczeń i ciągle poszerzanej wiedzy, co na pewno da się zauważyć śledząc moje opowieści na bieżąco przez dłuższy czas. 
Część z moich tekstów można znaleźć też w formie drukowanej w jednej z polskich gazetek "Antwerpia po polsku". Dostępna jest ona także online na stronie  http://antwerpia.be/


2 komentarze:

 1. Witam
  Często czytam Pani bloga jest bardzo pozytywny mimo to zdecydowałam się, żeby zapytać o cos co nie pawa optymizmem, mianowicie czy zna Pani kogos z kim mogłabym popisać na temat rozwodu w Belgi ? Od dłuższego czasu nie układa mi się z mężem i rozmawiamy o rozwodzie, czasami mamy dobre dni i temat cichnie, ale później powraca, mój mąż mówi, że niechce niczego naprawiać i zmieniać poprostu chce odejsć, niestety ja też już mam dosyć słuchania jaka to jestem mało zaradna i głupia więc mysle, że będzie lepiej jak się pożegnamy nie chce , żeby moje córki zapamiętały taki model małżeństwa, że tylko mąż ma racje , a żona nie ma racji i nic nie wie... przepraszam za te żale, nie obrażę się jak Pani zechce usunąć mój wpis. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz na mój e-mail: bmaguda@gmail.com bo w publicznym miejscu nie ma co gadać o prywatnych sprawach :-)

   Usuń