AUTOR

Co to jest blog?


Blog to inaczej dziennik sieciowy. Dziś definicja tego słowa jest bardzo szeroka i jest wiele stron, które podlegają pod to określenie. Są dziesiątki rodzajów i typów.


Mój blog jest typem bloga osobistego, czyli internetowym pamiętnikiem. 


Wie ben ik? hier

Kim jestem i o czym piszę?


Wiodącym tematem tego pamiętnika jest życie naszej polskiej rodziny w Belgii. Moja historia w tym blogu rozpoczyna się w momencie, gdy mając za sobą 35 wiosen i jedno nieudane małżeństwo przyjeżdżam z moim aktualnym M_jak_Mężem i Trójcą Nieświętą (w składzie: Najstarsza, Młoda i Młody) do Belgii.

Pamiętnik ma to do siebie, że pisze się w nim wszystko, na co się ma ochotę. W moim opowiadam najczęściej o naszym prywatnym życiu na obczyźnie, wspominam nasze przygody, opowiadam o Belgii i o jej mieszkańcach, pokazuję zdjęcia z naszych wycieczek, ale dzielę się też swoimi obserwacjami, wspomnieniami i przemyśleniami na tematy wszelakie.

Moje poglądy cały czas ewoluują, zmieniają się pod wpływem nowych doświadczeń i ciągle poszerzanej wiedzy, co na pewno da się zauważyć śledząc moje opowieści na bieżąco przez dłuższy czas. 
Część z moich tekstów można znaleźć też w formie drukowanej w jednej z polskich gazetek "Antwerpia po polsku". Dostępna jest ona także online na stronie  http://antwerpia.be/


1 komentarz:

  1. Super blog! Bardzo dziękuję za wszystkie infirmacje! Jest Pani niesamowita!!! "Czapki z głów!!!" Pozdrawiam Kasia z Kielc, która ma dość polskiej rzeczywistości.

    OdpowiedzUsuń